Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 lutego 2015

LUKS START – najlepszy z gminy Nakło w kraju

fot. pow.

fot. pow.

Zespół Sportu Młodzieżowego – Instytut Sportu w Warszawie opublikował punkty zgromadzone w systemie sportu młodzieżowego przez kluby, gminy i powiaty w roku 2014.

W gminie Nakło tylko dwa klubu zdobywały punkty w rywalizacji sportu młodzieżowego. Najwięcej punktów - 26,5 zgromadził Lekkoatletyczny Uczniowski Klub Sportowy START Nakło, co dało 1249 miejsce na 3371 sklasyfikowanych klubów w Polsce. Gmina Nakło z ilością – 32,5 pkt uplasowała się na 454 miejscu na 876 gmin. Natomiast powiat nakielski zgromadził 139,5 pkt, co dało 207 miejsce na 365 powiatów.

Pełne wyniki na www.sport-mlodziezowy.pl Dzięki znacznej ilości punktów LUKS START będzie mógł ubiegać się o dofinansowanie zajęć w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. Po raz kolejny zawodnicy i trenerzy naszego klubu pokazali, że liczą się w sportowej rywalizacji w kraju.

Materiał: LUKS START NAKŁO

Oceń artykuł: 63 60

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  sa, w dniu 05-02-2015 19:58:34 napisał:

  psssss.....

  odpowiedz

  • 3 (3)

  kibic, w dniu 05-02-2015 21:08:43 napisał:

  Bardzo dobry przykład dla nauczycieli,można w każdej szkole w mieście lub na wsi utworzyć stowarzyszenie pod nazwą Uczniowski Klub Sportowy, czy dyrektorzy szkół o tym nie wiedzą? Ciekaw jestem co na temat sukcesów LUKS w Nakle sądzą działacze BKS-u,Zawiszy.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  kibic, w dniu 05-02-2015 21:25:00 napisał:

  Brawo

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)