Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 grudnia 2014

Lekkoatletyka dla każdego

fot. pow.

fot. pow.

11 zawodników z Szkoły Podstawowej nr 4 w Nakle wzięło udział w toruńskich zawodach.

W minioną niedzielę w hali widowiskowo - sportowej w Toruniu odbyły się zawody "Lekkoatletyka dla każdego", których organizatorem był Polski Związek Lekkiej Atletyki. Celem imprezy była przede wszystkim popularyzacja lekkoatletyki oraz poprawa stanu zdrowia i sprawności fizycznej dzieci.

W zawodach wzięła udział 11-osobowa grupa zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Nakle, którzy na co dzień trenują w LUKS START. Dla większości z nich był to debiut w tego typu imprezie.

Podczas tego wydarzenia dzieci miały możliwość spotkania gwiazd polskiej lekkoatletyki, m.in. Marcina Lewandowskiego, Szymona Ziółkowskiego, Pawła Wojciechowskiego.

Poniżej przedstawiam wyniki wszystkich zawodników:

Bojewska Martyna skok w dal 3,40m
Brzozowski Jakub bieg 600m 2:08,71
Bzdawka Lena bieg 60m 10,50
Dutkiewicz Maciej bieg 600m 2:12,47
Kowalik Aleksandra bieg 200m 34,36
Permus Martyna bieg 600m 2:07,55
Słowik Karolina bieg 200m 39,20
Wronka Dominika bieg 60m 11,54
Ziomek Iga bieg 60m 11,04
Ziomek Mikołaj bieg 200m 32,82

Materiał: powierzony

Oceń artykuł: 40 66

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)