Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 października 2015

Maik w Kadrze Narodowej!

fot. pow.

fot. pow.

Daria Maik, zawodniczka LUKS START Nakło, otrzymała powołanie na zgrupowanie Kadry Narodowej w biegach średnich.

Daria weźmie udział w obozie sportowym, który odbywać się będzie w dniach od 2 do 13 listopada w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szklarskiej Porębie. Daria znalazła się w gronie 13 juniorek, które będą miały okazje potrenować z Adamem Kszczotem czy Sofią Ennaoui. Spełniło się jedno ze sportowych z marzeń Darii, kolejne to start z orzełkiem na piersi. Zawodniczka naszego klubu już zaczęła przygotowania do następnego sezonu. Priorytetem w nim będzie próba uzyskania minimum w biegu na 3000m przez przeszkody. Wynik w granicach 10:20,00s pozwoli na start w Mistrzostwach Świata Juniorów, które w lipcu odbywać się będą w Kazaniu.

materiał: LUKS Start Nakło

Oceń artykuł: 60 41

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (2)

  kibic, w dniu 17-10-2015 12:56:57 napisał:

  Brawo Daria. Jesteś wielka.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  wksik, w dniu 17-10-2015 14:29:05 napisał:

  szacun

  odpowiedz

  • 2 (2)

  kibic klubu z LUKS start, w dniu 17-10-2015 23:09:14 napisał:

  Wieliki szacun !!!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Adam, w dniu 18-10-2015 20:19:36 napisał:

  gratulacje, jesteś najlepsza

  odpowiedz

  • 0 (0)

  kibic, w dniu 14-05-2018 21:08:02 napisał:

  Gratulacje Daria.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)