Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2015

Maik w formie przed MP

fot. pow.

fot. pow.

Podczas odbywających się w 19 czerwca zawodów wielobojowych w Toruniu rozegrany został bieg kobiet na dystansie 5000 metrów.

W biegu tym wzięły udział dwie zawodniczki LUKS START Nakło, Daria Maik  i Aleksandra Radtke. Daria z czasem 17:50,09s PB uzyskała najlepszy wynik w Polsce w kategorii juniorek (96’–97’) w tej części sezonu. Ola natomiast z powodu drobnego urazu nie ukończyła rywalizacji. Dla Darii był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski Juniorów, które od 28 do 30 czerwca odbywać się będą w Białej Podlaskiej. Zawodniczka LUKS-u wystartuje w mistrzostwach w dwóch konkurencjach - w biegu na 2000 m przez przeszkody oraz 5000 m. W obu konkurencjach zaliczana jest do grona faworytek. 

materiał: Marcin Jankowski/red.

Oceń artykuł: 55 27

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Kibic, w dniu 21-06-2015 22:34:01 napisał:

  Śmiech na sali co tutaj jest napisane o Oli !!!!!! Ola miała za zadanie wyprowadzić 1km zawodniczką !!!!!!! Pobiegła tak jak miała i zeszła to nie był żaden uraz !!!!!! Głupoty i jeszcze raz głupoty..... Daria pobiegła pierwszy wynik w Polsce, ponieważ ten dystans biegały tylko 4 zawodniczki oprócz niej !!!!!!!! I to takie które dopiero zaczynają swoją karierę z LA.... Bieg odbył się tylko dlatego że wystartowały 3 zawodniczki w tym Ola, która zeszła... Takie są realia, ale tutaj można napisać wszystko i tak wszyscy w to uwierzą..... Wstyd

  odpowiedz

  • 0 (0)

  szubinianka, w dniu 23-06-2015 10:34:11 napisał:

  To jest bardzo prawdopodobne! Kto faktycznie zna realia sportowe LA na terenie powiatu i śledzi wyniki krajowe na bieżąco to wie, że pani Daria od dłuższego czasu nie może wybić się na arenie województwa i kraju(a ustawanie sobie biegu -to faktycznie żenujące)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)