Dziś mamy 8 grudnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

29 lipca 2013
Polonez Cup 2013’

Marach i Tomczyński górą!

fot. Jerzy Jasionowicz

fot. Jerzy Jasionowicz

Para z Nakła Tomasz Marach i Maciej Tomczyński zwyciężyła w turnieju siatkówki plażowej w Pieczyskach.

W sobotę 27 lipca podkoronowskie Pieczyska zamieniły się w arenę siatkarskich zmagań. Tego dnia rozgrywany był turniej siatkówki plażowej „Polonez Cup 2013”.
Do rywalizacji przystąpiło 16 par z regionu kujawsko-pomorskiego. Rozgrywki prowadzone były systemem brazylijskim tj. do dwóch przegranych. Zawodnicy walczyli o medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez Ośrodek Wypoczynkowy Polonez w Pieczyskach, który był tytularnym sponsorem tych zawodów.

Mecze stały na bardzo wysokim poziomie i przyniosły wiele emocji, a do decydującej fazy zawodów zakwalifikowały się pary: Mariusz Górski/Damian Górski, Bartosz Nadrakowski/Krystian Bednarski, Tomasz Marach/Maciej Tomczyński i Jarosław Joachimiak/Robert Ruciński.

Rywalizacja w decydujących spotkaniach była bardzo zacięta, ostatecznie zwycięzcami turnieju został duet Tomasz Marach i Maciej Tomczyński zwyciężając w spotkaniu finałowym Mariusza i Damiana Górskiego 2:0. W rywalizacji o trzecie miejsce po morderczym pojedynku zwyciężyli Bartosz Nadrakowski i Krystian Bednarski.

Sędziowie zawodów Agnieszka Michlic i Andrzej Izdebski – wybrali również MVP turnieju, którym został Maciej Tomczyński z Nakła.

Nagrodzona została również najlepsza para z Koronowa – Adrian Bylicki i Rafał Lasota, która otrzymała karnety ufundowane przez Centrum Sportu Kamaga.

Organizatorzy turnieju – KS Spartakus Koronowo oraz MGOSiR Koronowo dziękują serdecznie wszystkim zawodnikom za sportową rywalizację i wspaniałą atmosferę podczas imprezy, jednocześnie zapraszają do udziału w przyszłorocznej edycji turnieju.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Tomasz Marach/Maciej Tomczyński
2. Mariusz Górski/Damian Górski
3. Bartosz Nadrakowski/Krystian Bednarski
4. Jarosław Joachimiak/Robert Ruciński
5-6. Adrian Bylicki/Rafał Lasota
5-6. Waldemar Wnuk/Mateusz Okpisz
7-8. Robert Walczak/Grzegorz Olejniczak
7-8. Lasota Przemysław/Robert Jakielski
9-12. Mariusz Siuda/Tomasz Kosicki
9-12. Paweł Szarogroder/Wojciech Piżuch
9-12. Karol Kornet/Klaudiusz Patrians
9-12. Marek Gliszczyński/Włodzimierz Czerwiński
13-16. Sebastian Gaura/Bartosz Niespodziany
13-16. Adrian Bożejewicz/Mateusz Kłyza
13-16. Maciejewski Michał/Joanna Klatecka
13-16. Mateusz Borucki/Marcin Szczechowicz

Materiał: Jerzy Jasionowicz

Oceń artykuł: 114 113

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Budowa magazynów
Budowa hal
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)