Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

29 lipca 2013
Polonez Cup 2013’

Marach i Tomczyński górą!

fot. Jerzy Jasionowicz

fot. Jerzy Jasionowicz

Para z Nakła Tomasz Marach i Maciej Tomczyński zwyciężyła w turnieju siatkówki plażowej w Pieczyskach.

W sobotę 27 lipca podkoronowskie Pieczyska zamieniły się w arenę siatkarskich zmagań. Tego dnia rozgrywany był turniej siatkówki plażowej „Polonez Cup 2013”.
Do rywalizacji przystąpiło 16 par z regionu kujawsko-pomorskiego. Rozgrywki prowadzone były systemem brazylijskim tj. do dwóch przegranych. Zawodnicy walczyli o medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez Ośrodek Wypoczynkowy Polonez w Pieczyskach, który był tytularnym sponsorem tych zawodów.

Mecze stały na bardzo wysokim poziomie i przyniosły wiele emocji, a do decydującej fazy zawodów zakwalifikowały się pary: Mariusz Górski/Damian Górski, Bartosz Nadrakowski/Krystian Bednarski, Tomasz Marach/Maciej Tomczyński i Jarosław Joachimiak/Robert Ruciński.

Rywalizacja w decydujących spotkaniach była bardzo zacięta, ostatecznie zwycięzcami turnieju został duet Tomasz Marach i Maciej Tomczyński zwyciężając w spotkaniu finałowym Mariusza i Damiana Górskiego 2:0. W rywalizacji o trzecie miejsce po morderczym pojedynku zwyciężyli Bartosz Nadrakowski i Krystian Bednarski.

Sędziowie zawodów Agnieszka Michlic i Andrzej Izdebski – wybrali również MVP turnieju, którym został Maciej Tomczyński z Nakła.

Nagrodzona została również najlepsza para z Koronowa – Adrian Bylicki i Rafał Lasota, która otrzymała karnety ufundowane przez Centrum Sportu Kamaga.

Organizatorzy turnieju – KS Spartakus Koronowo oraz MGOSiR Koronowo dziękują serdecznie wszystkim zawodnikom za sportową rywalizację i wspaniałą atmosferę podczas imprezy, jednocześnie zapraszają do udziału w przyszłorocznej edycji turnieju.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Tomasz Marach/Maciej Tomczyński
2. Mariusz Górski/Damian Górski
3. Bartosz Nadrakowski/Krystian Bednarski
4. Jarosław Joachimiak/Robert Ruciński
5-6. Adrian Bylicki/Rafał Lasota
5-6. Waldemar Wnuk/Mateusz Okpisz
7-8. Robert Walczak/Grzegorz Olejniczak
7-8. Lasota Przemysław/Robert Jakielski
9-12. Mariusz Siuda/Tomasz Kosicki
9-12. Paweł Szarogroder/Wojciech Piżuch
9-12. Karol Kornet/Klaudiusz Patrians
9-12. Marek Gliszczyński/Włodzimierz Czerwiński
13-16. Sebastian Gaura/Bartosz Niespodziany
13-16. Adrian Bożejewicz/Mateusz Kłyza
13-16. Maciejewski Michał/Joanna Klatecka
13-16. Mateusz Borucki/Marcin Szczechowicz

Materiał: Jerzy Jasionowicz

Oceń artykuł: 114 113

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)