Dziś mamy 23 października 2021, sobota, imieniny obchodzą:

14 października 2021

Mieszkanie Plus w Nakle. Prace przy ul. Mroteckiej trwają w najlepsze

fot. MM

fot. MM

Latem tego roku rozpoczęły się pierwsze prace związane z# budową bloków w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus, w którym wzięła udział gmina Nakło. Obecnie na plac budowy wjechał ciężki sprzęt i wykonywane są prace ziemne.

Cztery pięciokondygnacyjne bloki liczące łącznie 190 mieszkań powstaną na północnej części miasta przy ul. Mroteckiej, dokładnie między osiedlem Władysława Łokietka a osiedlem „Pisarzy” (na bezpośredniej granicy z ul. Sienkiewicza). Ponadto teren inwestycji sąsiaduje również z ogródkami działkowymi, jednakże jest on w naturalny sposób oddzielony od otaczającej zabudowy poprzez lekkie wyniesienie terenu, drzewa oraz ciek wodny, który otacza projektowane osiedle od strony południowo–zachodniej. – Średniowysokie budynki będą się od siebie różniły rozmiarem. W skrajnych częściach działki powstaną dwa mniejsze, jednoklatkowe bloki, a pomiędzy nimi dłuższe dwuklatkowe z większą liczbą mieszkań. Na terenie osiedla powstanie plac zabaw, 190 miejsc postojowych, a także wiaty rowerowe – czytamy na stronie internetowej inwestora rządowego programu PFR Nieruchomości S.A.

Przypominamy, że w lipcu bieżącego roku dokonano oficjalnej inauguracji budowy mieszkań, podczas której burmistrz Nakła Sławomir Napierała ogłosił, że inwestycja zakończy się w ciągu najbliższych dwóch lat.

Oceń artykuł: 45 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (8)

  ekonomista, w dniu 14-10-2021 21:05:13 napisał:

  Za 5,10,15 lat za interes instytucji finansowych zapłacicie w podatkach

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Pytający , w dniu 14-10-2021 22:32:13 napisał:

  Gdzie się można zgłosić o takie mieszkanie?

  odpowiedz

  • -2 (2)

  Piotr, w dniu 15-10-2021 08:07:33 napisał:

  Koparke maja a z wodociagow najmuja bez sensu

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Ja, w dniu 15-10-2021 13:07:07 napisał:

  Brawo brawo podobaja mi sie takie inwestycje

  odpowiedz

  • 3 (3)

  zaq, w dniu 15-10-2021 15:04:44 napisał:

  Mieszkania tego typu powinny otrzymywać rodziny które nie mają problemów z prawem a dzieci dobrze się uczą a nie jak zwykle patologia.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  nakielanin, w dniu 15-10-2021 18:26:36 napisał:

  Do zaq właśnie te mieszkania nie są dla patoli, trzeba mieć pracę żeby je dostać

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Pytam, w dniu 16-10-2021 08:06:01 napisał:

  znowu jakieś nieroby dostaną nówki mieszkania z naszych podatków?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Cytryna
3,99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Golonka wieprzowa tylna
6,99PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Pomidor malinowy
4,99PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)