Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 marca 2023

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w podnoszeniu ciężarów. Pierwsze sukcesy

fot. pzpc.pl

fot. pzpc.pl

W piątek, 24 marca w Ciechanowie rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 w podnoszeniu ciężarów. #Zawody potrwają do niedzieli. Są już pierwsze sukcesy.

Kolejne rekordy kraju na pomoście MP do lat 20!!! W kat. 76 kg biła je Monika Marach. Wygrała, podobnie Maria Karolak, chociaż bez rekordów w kat. 81 kg.

MP U20 i kat. juniorek do 64 kg. Podium: 1. Maria Połka (KS Promień Opalenica) 186 (81+105); 2. Zuzanna Ślipek (GKS Zamek Gołańcz) 177 (80+97); 3. Emilia Franielczyk (GKS Andaluzja Transbef Piekary Śląskie) 142 (65+77). Startowało 14 zawodniczek.

Kat. + 87 kg: 1. Martyna Narewska (UOLKA Ostrów Mazowiecka) 201 (91+110); 2. Dominika Najdowska (MGLKS Tarpan Mrocza) 181 (81+100); 3. Julita Kędzierska (KKS Husaria Lubraniec) 168 (80+88). Startowało 8 zawodniczek.

Kat. 67 kg: 1. Hubert Pietrzak (TS Nida Nidzica) 260 (115+145); 2. Marcin Wiatrowicz (MGLKS Tarpan) 245 (115+130); 3. Michał Zrol (MOK Terespol) 242 (110+132). Startowało 16 zawodników.

Materiał: pzpc.pl

Oceń artykuł: 462 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (13)

  Sławek, w dniu 24-03-2023 22:34:19 napisał:

  Po co pokazujecie Monikę, ona nie jest już zawodniczką Tarpana Mrocza!!!! Rok przed Olimpiadą przeszła do innego klubu!!! Tu się wychowała tu trenowała tyle lat, tutaj urodził się jej talent a teraz tylko dlatego, że Chudzik pożałował kwoty stypendium dla niej to musiała odejść, zanim napiszesz słowa hejtu zapoznaj się jakie koszty ponoszą zawodnicy na przygotowania do olimpiady!!!!, Dzieczyna musiała odejść do klubu, który stworzy jej taki warunki, żeby mogła włączyć o medal olimpijski!!! Chudzik niszczy MORTECKI sport, nie masz chłopie żadnej alternatywy dla dzieci dla młodzieży i dla aktywnych dorosłych a niszczysz cały sport w Mroczy!!!! Obiecujesz a później się wycofujesz i kłamiesz!!!! Chudzik kim Ty jesteś, żeby decydować o naszej małej ojczyznie!!!, Jaki masz mandat społeczeństwa, żeby decydować o kluczowych dla gminy sprawach?!!! Poddaj się weryfikacji na wiosnę a jak mieszkańcy Cie wybiorą to działaj. Na dzisiaj dla mnie jesteś ogniwem układu Klesinski, Wieze Chudzik!!! Oddaj mnie do Sądu, chętnie Ci udowodnię, że tak jest!!!! Stać Cie na nową remizę na nowy szkalny pałac a nie stać Cie na utrzymanie nadziei olimpijskiej?!!!, nigdy w rzuciu Mrocza nie będzie już miała olimpijczyka, byli Zielaki teraz była Monika, ale przez Chudzika już nigdy nic nie będzie w sporcie

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Antoni, w dniu 25-03-2023 09:13:38 napisał:

  Sławek zastanów się co piszesz dlaczego nie masz pretensji do prezesa klubu który handluje zawodnikami ciekawe co ma z tego klub bo bracia Zielińscy byli ponoć sprzedani za 40 tys takiej klasy zawodnicy a stypendium z gminy rocznie dostawali za 50 tys tak że prezes klubu stworzył sobie prywatny klub kosztem gminy dziwię sie że gmina i rada to jeszcze toleruje to wszystko nadaje się do konkretnej kontroli

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -1 (5)

  Mieszkaniec , w dniu 25-03-2023 10:08:25 napisał:

  Sławek bądź kozak podpisz się z imienia i nazwiska !!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Antoni, w dniu 27-03-2023 09:36:56 napisał:

  Nie przez Burmistrza Hudzika tylko przez prezesa klubu odszedł Krystian Sroka Danielowi Bajerowi zabrononiono trenować na siłowni w końcu zrezygnował wogóle taka jest prawda

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)