Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 grudnia 2021

Mistrzostwa Polski w Ciechocinku. Pierwsze miejsce dla Julii Kowalskiej

fot. pow.

fot. pow.

Julia Kowalska na co dzień mieszkanka Paterka# oraz uczennica klasy 3 Zespołu Szkół Podstawowych nr.4 w Nakle nad Notecią uczęszcza na zajęcia tańca towarzyskiego w klubie Dance Academy w Bydgoszczy oraz na zajęcia z Jazz i akrobatyka tego samego klubu, ale w oddziale w Nakle nad Notecią.

Swoją pasję taneczną rozwija już od samego przedszkola, ale zajęcia pod okiem profesjonalnych trenerów rozpoczęła w 2017 r.

W tym roku wystartowała na kilku turniejach tanecznych zajmując wszędzie pierwsze miejsce.

W dniu 04.12.2021 r. w Ciechocinku odbywały się Mistrzostwa Polski w Tańcu Towarzyskim w którym ponownie zdobyła złoto oraz awansowała do wyższej kategorii tanecznej. W chwili obecnej zarówno rodzice jak i klub Dance Academy poszukują partnera do tańca w zbliżonym wieku ( 9lat- rocznik 2012) oraz zwroście- 136cm. Osoby zainteresowane rozpoczęciem treningów proszone są o kontakt z klubem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Materiał: Robert Kowalski


Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)