Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 lipca 2020

Mistrzostwa Województwa i lekkoatletyczny mityng. Drużyna UKS Wyspiański z Szubina na podium

fot. Tomasz Kaszewski

fot. Tomasz Kaszewski

We wtorek 30 czerwca w Białych Błotach odbyły się# Mistrzostwa Województwa kujawsko-pomorskiego dzieci oraz lekkoatletyczny mityng. W zawodach udział wzięła 23 osobowa reprezentacja UKS Wyspiański Szubin. Podopieczni Małgorzaty Iwaniak, Tomasza Staronia i Tomasza Kaszewskiego sześciokrotnie stawali na podium.
Złoty medal w pchnięciu kulą zdobyła Kinga Nowacka. Srebrne medale: Weronika Dutkiewicz na 60m, Krzysztof Jarecki 60m, Brązowe medale Krzysztof Lubawy skok w dal, Wojciech Brycki 60m, Aleksander Kmieć 600m. Ponad to w Mistrzostwach Województwa uczestniczyli: Martyna Krall, Kacper Kwaśniak, Jan Kubik, Laura Wielgos, Krystian Tubiszewski, Martyna Miziuła,
Jakub Markiel. Równocześnie z Mistrzostwami odbywał się mityng lekkoatletyczny.
W zawodach udział wzięli Maria Ucińska, Adam Józefiak, Cyprian Walkiewicz, Anna Tomczyk, Monika Szurkiewicz, Maria Staroń, Ada Pawlak, Agata Spychalska. Bardzo wartościowe wyniki osiągnęli podopieczni Ryszarda Adamczewskiego, którzy reprezentowali Wyspiańskiego w konkursie skoku w dal. Kacper Szurkiewicz (2004) osiągnął rezultat 6,12 m a Miłosz Kaszewski (2006) 5,18 m.
 
Materiał: Tomasz Kaszewski
Oceń artykuł: 12 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    Kaziu, w dniu 01-07-2020 15:26:08 napisał:

    Bravo UKS Wyspiański

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)