Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

07 sierpnia 2022

Mogło dojść do tragedii. Ciągnik wjechał w słup wysokiego napięcia

fot. OSP Dobrcz

fot. OSP Dobrcz

W niedzielę, 7 sierpnia w miejscowości # Włóki (powiat bydgoski, gmina Dobrcz) doszło do nietypowego zdarzenia. Kierujący ciągnikiem wjechał w słup wysokiego napięcia.

Straż pożarna została zadysponowana na pole w miejscowości Włóki po godzinie 06:30. Ciągnik rolniczy wjechał w słup wysokieg napięcia, niszcząc go i powalając.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. W działaniach brali udział druhowie z OSP Dobrcz, JRG nr 2 w Bydgoszczy. Wezwano także patrol policji.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (7)

  remis, w dniu 07-08-2022 11:54:35 napisał:

  ciągnik za mln zł i słup za mln zł = remis

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 7 (9)

  Ignac, w dniu 07-08-2022 14:53:27 napisał:

  Mały był słup, trudno było go nie zauważyć...

  odpowiedz

  • -2 (2)

  Obserwator , w dniu 08-08-2022 10:14:35 napisał:

  Bardziej to wygląda na to że Rolnik pracował na nawigacji. I słupy elektryczne mogły zostać zamontowane w c, się przerwy prac na polu. I siatki pola czyli wszystkie ścieżki technologiczne mogły nie zastać naniesione na nowo i nie uwzględniały słupów.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 11-08-2022 12:15:26 napisał:

  Ja sądzę że była bardzo i to bardzo duża mgła tak było czy nie panie kierowca

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)