Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2022

"Moja Bożonarodzeniowa Choinka". Rozstrzygnięcie konkursu

fot. powierzone

fot. powierzone

Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nakle nad Notecią zorganizowała konkurs plastyczny „Moja Bożonarodzeniowa# Choinka” dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z powiatu nakielskiego.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem jest 59 pomysłowych i oryginalnych prac, zarówno płaskich, jak i przestrzennych.

Wszystkie prace zachwycają walorami estetycznymi i artystycznymi.

Komisja Konkursowa w składzie Danuta Andrzejewska, Lucyna Bąk, Katarzyna Dombrowska, Aneta Buras-Walentowska miała spore problemy z wyłonieniem zwycięzców. Dlatego po długich obradach postanowiono docenić, nagrodzić i wyróżnić 21 choinek, biorących udział w konkursie:

I miejsce
ex aequo
- Jessica Pacholska
- Adrian Janiszewski
- Nikodem Hapka

II miejsce
ex aequo
- Nicola Giełczyk
- Michał Kinowski
- Adam Kulski

III miejsce
ex aequo
- Jakub Pazderski
- Natan Chmielewski
- Oleg Ziemkowski
- Fabian Oleś

Wyróżnienia:
- Maria Małek
- Oliwia Katafiasz
- Karolina Kotyńska
- Mateusz Hamerski
- Wiktor Jaroch
- Filip Skrzypczyk
- Brian Pawlikowski
- Wojciech Szymański
- Filip Janeczko
- Jakub Ulatowski
- Łukasz Waryan

Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 8 grudnia 2022r. w siedzibie PPPP w Nakle nad Notecią. 

Ponadto przeprowadzono zajęcia profilaktyczne pt. „Uzależnienie dziecka od urządzeń cyfrowych” oraz przekazano rodzicom materiały edukacyjne.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie!

Specjalne podziękowania za ogromny wkład w organizację konkursu składamy p.Bognie Hemmerling.

Prace można podziwiać na wystawie w poczekalni Poradni. Stanowią one wspaniałą dekorację i wprowadzają wszystkich w cudowną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Materiał: PPPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 25 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)