Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 września 2023

Na 100-litrowego dawcę czeka nagroda specjalna. Motocyklowa Zbiórka Krwi

fot. powierzone

fot. powierzone

To już 10 edycja Motocyklowej Zbiórki Krwi #C4 BEJMY.

W trakcie dziewięciu zbiórek zebraliśmy 96,3 litrów krwi. Tym razem przebijemy 100 litrów krwi! Na 100 litrowego dawcę czekać będzie nagroda specjalna! Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy nas wspierali podczas tych zbiórek, a przede wszystkim dawcom krwi. Pozdrawiamy i zapraszamy!

Materiał: Mirosław Bejma

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)