Dziś mamy 29 czerwca 2022, środa, imieniny obchodzą:

20 maja 2022

Na finałach wojewódzkich Tymbarka. Niezapomniane wrażenia piłkarzy

Fot. Damian Katafiasz, Karolina Narloch

Fot. Damian Katafiasz, Karolina Narloch

Turniej "Z podwórka na Stadion o puchar Tymbarku" jest rozgrywany# po raz XXII. W kwietniu rozegrano eliminacje w powiecie nakielskim w których wyłoniono zwycięzców i jednocześnie reprezentantów na finał wojewódzki.

Tradycyjnie zawody wojewódzkie rozegrano w Świeciu na obiektach Wdy. Nasz powiat reprezentowały zespoły Football Academy MEZAR Nakło nad Notecią w kategoriach U8 oraz U10.

Był to świetnie spędzony czas, na jednym z największych jak nie największym turnieju w Polsce. Pięknie przygotowane boiska, nowi koledzy z całego województwa i ta atmosfera, która naszym małym piłkarzom bardzo się podobała - poprostu niezapomniane chwile.

Do finałów ogólnopolskich awansowały tylko zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych, natomiast nasze zespoły zajęły wysokie miejsca w swoich grupach a warto wspomnieć że nasi mali sportowcy byli rok młodsi od swoich kolegów na turnieju. Wystąpiliśmy w składach:

U 8 - trener Damian Borowski, Maksiu Kalata, Olaf Siwiak, Maksiu Krzoska, Wiktor Katafiasz, Gracjan Wencel, Stasiu Wojtczak, Dawid Frydrychowicz

U10 - trener Daniel Kloska, Antek Krzoska, Filip Walczak, Julek Glazik, Marcel Gabor, Mariusz Młodzik, Igor Przygocki, Maciek Narloch Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom.

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 108 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)