Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

11 października 2021

Na zawodach spotkali się miłośnicy strzelectwa. Znamy klasyfikację

fot. pow.

fot. pow.

9 października 2021 roku KSSK GWARD oddział Szubin przeprowadził# na terenie strzelnicy sportowej w Szubinie zawody strzeleckie w konkurencjach pistolet sportowy bocznego zapłonu 25 m, pistolet samopowtarzalny pepesza 50 m, pistolet dynamiczny do drzewka na czas oraz strzelba. Zawody były kwalifikowane do kalendarza Pom.Z.S.S , których celem jest między innymi: integracja środowisk, popularyzacja strzelectwa sportowego i wyłonienie najlepszych zawodników i zespołów.

Zawody cieszyły sie jak zwykle dużym zainteresowaniem. Zawodnicy reprezentowali rożne województwa.

Strzelców którzy zaciekle, lecz w sportowym duchu rywalizowali ze sobą.

Klasyfikacja Medalowa

pistolet sportowy  5.6mm  25m

FIJOŁEK MATEUSZ

GWARD Kwidzyn

98

JAKUBOWSKI ROBERT

GWARD Kwidzyn

97

WOJCIECHOWSKI ROBERT

ZIEMIA CHEŁMIŃSKA

96

Pistolet Samopowtarzalny 7.62*25 50m

JOŃCZAK BOGUSŁAW

    BKS BYDGOSZCZ

92

BRZYKCY ROBERT

GWARD Kwidzyn

90

TOMASZEWSKI JAN

KZR Naklo

87

 Pistolet Dynamiczny 9mm

JAKUBOWSKI ROBERT

GWARD Kwidzyn

24.49

KORDZIŃSKI ANDRZEJ

GWARD Kwidzyn

32.27

BRZYKCY ROBERT

GWARD Kwidzyn

34.56

Strzelba

FIJOŁEK MATEUSZ

GWARD Kwidzyn

2.35

PAŁAMARCZUK ARSEN

GWARD Kwidzyn

3.40

CIESIELSKI PIOTR

GWARD Kwidzyn

4.18

Dwubój  Pistolet sportowy. Pistolet samopowtarzalny  

JOŃCZAK BOGUSŁAW

BKS BYDGOSZCZ

186

TOMASZEWSKI JAN

KZR Naklo

181

BRZYKCY ROBERT

GWARD Kwidzyn

180

Wyniki pozostałych zawodników są w komunikacie w Pomorskim Związku Strzelectwa Sportowego i na stronie KSSK GWARD na portalach internetowych, społecznościowych.

Zabezpieczenie medyczne - ratownik Alicja Jaśkowiak.

Na zakończenie wręczono pamiątkowe dyplomy, medale oraz „puchary” organizator zapewnił dla wszystkich ciepły posiłek (kiełbaska z grilla).

Zapraszamy na kolejne zawody na strzelnicę sportową w Szubinie 11 Listopada 2021 roku DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI zawody z broni Historycznej konkurencja: pistolet , pistolet samopowtarzalny, strzelba zawody będą pod patronatem Mariusza Piotrowskiego Burmistrza Szubina Zachęcamy wszystkich do udziału. KSSK GWARD ODDZIAŁ SZUBIN.

Materiał: Leszek Jaśkowiak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Pozytywne strony pandemii? Zaległości finansowe młodych znacznie mniejsze

Koronawirus, lockdowny i zdalna nauka podleczyły# finanse 18-24 latków. Jak wynika z danych Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK, w czasie pandemii to właśnie zaległości młodych ubyło w największym stopniu na tle wszystkich grup wiekowych. Spadły o niemal 200 mln zł do 1 mld zł. Liczba niesolidnych dłużników zmniejszyła się o ponad 26 tys. osób. Pytanie, co dalej, czy uda się utrzymać ten trend biorąc pod uwagę, że życie wraca do względnej normy, a studia nie będą tak jak wcześniej niemal w pełni zdalne?

(czytaj więcej)