Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 maja 2024

Nakielskie Rajdy dla Frajdy. Do pokonania były 44 kilometry

fot. Paweł Ciereszko

fot. Paweł Ciereszko

Nakielskie Rajdy dla Frajdy rozkręciły się na dobre!# 9. trasę pokonało w minioną niedzielę szesnastu rowerzystów.

Druga odsłona naszego rowerowego cyklu ponownie cieszy się zainteresowaniem, co nas raduje. Cykliści 19 maja do pokonania mieli 44 km, na które składała się trasa: Nakło nad Notecią (rynek) – Olszewka – Witosław – Orle – Mrocza - Drążno – Suchary – Karnówko – Nakło nad Notecią. Najwięcej niespodzianek sprawił odcinek pomiędzy Drążonkiem a Sucharami. Wszystko za sprawą suchej piaskowej nawierzchni, która uniemożliwiała przejazd. Pomimo przeciwności wszystkim udało pokonać się całość. Na zakończenie rowerzyści posilili się ciepłym posiłkiem w restaruacji Granda Bistro w Nakle nad Notecią.

Nakielskie Rajdy dla Frajdy vol. 2 wspiera Bank Spółdzielczy w Nakle nad Notecią - dziękujemy.

Pamiętajcie, że w rajdach mogą brać udział wyłącznie osoby, które wcześniej osobiście zapisały się w naszej siedzibie.

Materiał: Szymon Niemczewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)