Dziś mamy 10 kwietnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

24 lutego 2020

Narada w Nadleśnictwie Szubin. Podsumowano miniony rok

fot. Nadleśnictwo Szubin

fot. Nadleśnictwo Szubin

Przedstawiciele nakielskiej komendy powiatowej i jednostek podległych współpracujących ściśle z# Nadleśnictwem Szubin wzięli udział w naradzie koordynacyjnej podsumowującej miniony rok. Mowa była m.in. o bezpieczeństwie na terenach leśnych.

W miniony czwartek (20.02.2020) Nadleśnictwo Szubin zorganizowało naradę koordynacyjną podsumowującą miniony rok. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom i kierunkom współdziałania w zakresie zabezpieczenia obszarów leśnych przed pożarami oraz szkodnictwem leśnym. Do udziału w naradzie zaproszeni zostali również przedstawiciele Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, nakielskiej komendy powiatowej i jednostek podległych oraz policji żnińskiej.

W trakcie narady omówione zostały także kwestie dotyczące bezpieczeństwa na terenach leśnych. O wspólnych służbach policji z przedstawicielami szubińskiego Nadleśnictwa w roku 2019, bezpieczeństwie w lasach, wspólnych akcjach oraz zdarzeniach odnotowanych na terenie lasów mówiła podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy nakielskiej komendy.

Materiał: mł. asp. Zofia Wrzeszcz - p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemie na przestrzeni wieków . O chorobach, których już nie pamiętamy

W marcu Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię wirusa SARS-CoV-2. Dla #współczesnego społeczeństwa to nowa sytuacja, jednak ludzie na przestrzeni wieków znacznie częściej doświadczali plagi chorób zakaźnych. Ratunek niósł postęp medycyny - w szczególności rozwój wakcynologii. Dziś znów czekamy na szczepionkę, dzięki której uda się opanować pandemię.

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

Prosty przepis na zaskakującą, słodką dekorację. Wykonasz ją razem z dziećmi

Zamieszczamy prosty przepis na zaskakującą, słodką dekorację i dodatek do #świątecznego śniadania – Wielkanocne ryżowe jajeczka. Ich wykonanie będzie z pewnością świetną zabawą dla dzieci!

(czytaj więcej)
0

„Różowy Księżyc” zagościł na niebie. Największa pełnia w roku

W ciągu ostatniej nocy Księżyc wyglądał zjawiskowo. Na niebie mogliśmy #obserwować Różową Pełnią. Macie zdjęcia? Przyślijcie na kontakt@powiat24.pl

(czytaj więcej)