Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

27 października 2021

Nie żyje kpt. w st. spocz. Jarosław Dominiak. Ceremonia pogrzebowa w piątek

fot. archiwum

fot. archiwum

Z głębokim żalem przyjęliśmy# informację, iż 24 października 2021 roku w wieku 51 lat zmarł śp. kpt. w st. spocz. Jarosław Dominiak pełniący służbę w latach 1992 - 2012 w KP PSP Nakło nad Notecią oraz w KW PSP Toruń.

Informujemy, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 29 października 2021 roku o godz. 11:00 w Kościele św. Małgorzaty w Szubinie usytuowanym na cmentarzu przy ul. Nakielskiej.

Rodzinie oraz najbliższym składamy wyrazy współczucia.

Materiał: st. kpt. Bartosz Walkowiak - oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)