Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Niepodległościowy turniej tenisowy. Zapraszamy zawodników z gminy Nakło

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

Nakielski Sport Sp. z o.o. , UKS WDK Paterek, Sparta Nakło oraz# Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie zapraszają do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości.

Zawody odbędą się 11 listopada 2021 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie. Początek rozgrywek zaplanowany jest na godz. 10:00, jednak zapisów będzie można dokonywać od godz. 9:30.

Wpisowe na turniej wynosi 10 zł od każdej osoby dorosłej.

Turniej zostanie rozegrany w kategoriach:

  • OPEN
  • Amator
  • Kobiety
  • Szkoła Podstawowa
  • Szkoła Średnia

Turniej ma charakter lokalny i wystartować w nim mogą tylko osoby mieszkające w gminie Nakło nad Notecią oraz grające w klubach Sparta Nakło i UKS WDK Paterek. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany kategorii w dniu zawodów.

Materiał: Weronika Marzyńska - Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)