Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

02 lipca 2022

Noc w przedszkolu. Był seans filmowy, pizza i pyszny tort

fot. pow.

fot. pow.

Tak długo oczekiwana noc w końcu nadeszła. Grupa Pszczółki z Przedszkola Wesoła Piątka czekała na nią z niecierpliwością.

1 lipca dzieci kończące przedszkole wyruszyły wraz z paniami na wycieczkę do Rogowa, gdzie zwiedziły park dinozaurów. Przedszkolaki były zafascynowane olbrzymimi figurami. Następnie brały udział w warsztatach, gdzie przy pomocy odpowiednich narzędzi sami wydobywali zastygłe muszle, co było dla nich niesamowitą frajdą. Po powrocie z pełnej wrażeń wycieczki zjadły obiad i spędziły czas w ogrodzie przedszkolnym. Później nasi milusińscy skosztowali smaczne lody od Państwa Pubanc, przepyszny tort od rodziców Leona a także zjadły pizzę. Po wieczornej toalecie dzieci przebrały się w pidżamę i rozpoczęła się rewia piżamowa. Zmęczone przedszkolaki zasnęły podczas seansu bajkowego. Rano z apetytem zjadły śniadanie po czym pełne uśmiechu i błyskiem w oku witały swoich rodziców.

Materiał: Przedszkole Wesoła Piątka

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    adek, w dniu 17-07-2022 16:58:37 napisał:

    tak to jest ojca ni ma dziecko jest

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Budowa magazynów
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)