Dziś mamy 27 maja 2020, środa, imieniny obchodzą:

02 marca 2020

O Puchar Prezesa i Dyrektora. Sobotnie turnieje zapewniły mnóstwo emocji

fot. LZS Skra Paterek

fot. LZS Skra Paterek

W sobotę 22 lutego odbyły się dwa z czterech zaplanowanych na ten weekend turniejów “#O Puchar Prezesa oraz Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowych w Paterku” organizowanych przez LZS Skra Paterek.

Z samego rana, od godziny 9 na parkiet wybiegli zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi. W turnieju tym wystąpiło 9 drużyn – dwie drużyny Skry Paterek, Gwiazda Bydgoszcz, Krajna Wyrzysk, dwa zespoły Wisełki Fordon, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie, Młoda Włocławianka Włocławek oraz Tęcza Bydgoszcz.

Zmagania przebiegały w sportowej atmosferze, z obowiązującymi zasadami fair play. Dla dzieci najważniejsza była zabawa, a wynik...w tym turnieju wszyscy zostali zwycięzcami. Wszystkie zespoły zajęły pierwsze miejsce!

Po rozegraniu wszystkich spotkań nastąpiła ceremonia dekoracji zwycięzców turnieju, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz gadżet kibica reprezentacji Polski!

Klasyfikacja końcowa turnieju 2012 i młodsi:
1. Tęcza Bydgoszcz (dziewczynki)
1. Gwiazda Bydgoszcz
1. Wisełka Fordon I
1. Wisełka Fordon II
1. Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie
1. Młoda Włocławianka Włocławek
1. Krajna Wyrzysk
1. Skra Paterek I
1. Skra Paterek II

Po rywalizacji dzieci z rocznika 2012 przyszedł czas na tych nieco starszych – od godziny 14 ruszyły zmagania rocznika 2008 i młodsi. W turnieju wystąpiło 8 drużyn – Skra Paterek, dwa zespoły Pogoni Łobżenica, Czarni Nakło, Kamionka Kamień Krajeński, Bzyki Żnin, MLKS Krajna Sępólno, Spójnia Białe Błota.

Rywalizacja przebiegała w dwóch grupach (A oraz B), które wyłoniły grupę Złotą (po 2 najlepsze zespoły z grupy A i B) oraz grupę Srebrną (zespoły z miejsc 3-4 z grupy A oraz B).

Po rozegraniu wszystkich spotkań odbyła się dekoracja drużyn. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz piłki.

Klasyfikacja końcowa turnieju dla rocznika 2008 i młodsi

1. Spójnia Białe Błota,
2. Pogoń Łobżenica 08,
3. Kamionka Kamień Krajeński
4. Pogoń Łobżenica 09,
5. Czarni Nakło
6. Skra Paterek
7. Bzyki Żnin
8. MLKS Krajna Sępólno

Oprócz nagród drużynowych wręczane zostały nagrody indywidualne, a ten trafiły do Tomasza Grunwalda (Spójnia Białe Błota) za najlepszego zawodnika turnieju oraz Borysa Sobota (Pogoń

Łobżenica 08) za najlepszego bramkarza turnieju. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz klubowe kubki.

Sobotnie turnieje zapewniły mnóstwo emocji, wspaniałych bramek, rewelacyjnych interwencji bramkarzy!

Warto również dodać, że w czasie trwania porannego turnieju przed szkołą zaparkował autobus krwiodawstwa, w którym można było oddać krew. Chętnych, życzliwych i pomocnych ludzi nie brakowało, za co całego serca dziękujemy!

A co przyniosły niedzielne turnieje? Relacja już wkrótce!

Materiał: LZS Skra Paterek

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Makijaż ślubny
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Novitus Mała Plus
sugerowana cena producenta: 1217,70 PLN
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)