Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2022

Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku. Plany na przyszły rok

fot. Starostwo Powiatowe

fot. Starostwo Powiatowe

6 grudnia 2022 roku w sali konferencyjnej Przystani Powiat Nakielski odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. #Obradom przewodniczył Tadeusz Sobol - Starosta Nakielski.

Podczas posiedzenia członkowie komisji przyjęli plan pracy komisji na 2023 rok oraz pozytywnie zaopiniowali projekt budżetu Powiatu Nakielskiego w zakresie realizacji zadań dot. bezpieczeństwa i porządku publicznego w 2023 roku. Następnie Ilona Świstowska – Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nakle nad Notecią przedstawiła informację o prowadzonych działaniach prewencyjnych.

Podczas posiedzenia Starosta Nakielski przekazał Komendantowi Powiatowemu Policji w Nakle nad Notecią 100 kamizelek odblaskowych oraz 250 samozaciskowych opasek odblaskowych z przeznaczeniem dla Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią na przeprowadzenie pogadanek w szkołach i przedszkolach na terenie powiatu nakielskiego w zakresie bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym oraz na tematy dotyczące zagrożeń w cyberprzestrzeni i szkodliwości substancji psychoaktywnych, podczas których kamizelki i opaski będą wydawane dzieciom i młodzieży.

Dariusz Domek – Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

Materiał: Magdalena Stepka - Wydział Rozwoju

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 54

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)