Dziś mamy 29 listopada 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

28 września 2022

Od pasji do futbolu. Sześć zespołów SF Junior gra w tym sezonie

fot. pow.

fot. pow.

6 zespołów SF JUNIOR NAKŁO występuje w tym sezonie w rozgrywkach PZPN Od Pasji Do Futbolu.

Rocznik 2016.
Najmłodsza nasza drużyna występująca w rozgrywkach zagrała drugi turniej w swoim życiu. Tworzymy kolejną wspaniałą historię. Mali wzrostem, ale wielcy sercem, które zostawiają na boisku.

W składzie mamy kilku młodszych zawodników z rocznika 2017, a najmłodszy był Michał, który urodził się w 2018 roku.

Dziękujemy rodzicom naszych zawodników za ogromne wsparcie podczas zawodów.

Gospodarzom dziękujemy za organizację zawodów FA Mezar Nakło. Za grę dziękujemy pozostałym -Chemik Moderator Bydgoszcz, KP Polonia Bydgoszcz, AP Małych Mistrzów - Fordon, Gwiazda Bydgoszcz.

Materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)