Dziś mamy 29 listopada 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

10 listopada 2022

Oddały szacunek symbolom narodowym. Wyjątkowy dzień

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 10 listopada w Niepublicznym Przedszkolu „Słoneczko” odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości. #Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień.

Starszaki z grupy Sprytne kotki wystąpiły z programem artystycznym. Podczas występu dzieci odśpiewały hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”, recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki, tańczyły. Uroczystość połączona była z V Przeglądem Piosenki Patriotycznej, podczas którego dzieci z każdej grupy wiekowej zaprezentowały piosenkę patriotyczną.

Dzieci piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.

Materiał: A. Mróz/ Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)