Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

27 października 2021

Odnotowaliśmy wzrost zakażeń. W skali kraju ponad 130 zgonów

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

27 października Ministerstwo Zdrowia poinformowało o# 8 361 nowych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w Polsce. Minionej doby zmarły 133 osoby zakażone koronawirusem. Z czego 89 miało choroby współistniejące.

Województwo kujawsko-pomorskie

Nowe przypadki: 273

Przypadki śmiertelne: 4

W ciągu doby w kujawsko-pomorskim wykonano 2 647 testów. W naszym województwie 7 830 osób przebywa na kwarantannie.

Powiat nakielski

W ciągu doby odnotowano 11 nowych zakażeń. Nie zmarła żadna osoba. Wykonano 94 testy na obecność koronawirusa. Na kwarantannie przebywają 572 osoby.

Oceń artykuł: 2 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (19)

    Gnojokok, w dniu 27-10-2021 13:58:53 napisał:

    Zaszczepieni 3. dawką boją się tych zaszczepionych 2. dawkami, a ci zaszczepieni 2., boją się tych, co są zaszczepieni 1. dawką. Ci z kolei co są zaszczepieni 1. dawką boją się niezaszczepionych, a niezaszczepieni nie boją się nikogo :)..Kto obali moje stwierdzenia ? Rozwalił mnie dzisiaj ten komunikat... WHO "pomimo zwiększonego stosowania szczepionek i środków terapeutycznych w walce z COVID-19 pandemia jest daleka od zakończenia" rekomenduje ułatwianie podróży. Nareszcie wiadomo jak bardzo pomagają szczypawy. XD

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)