Dziś mamy 23 października 2021, sobota, imieniny obchodzą:

14 października 2021

Odnowienie sztandaru na 40-lecie szkoły. Dzień Edukacji Narodowej w Lubaszczu

fot. MM

fot. MM

14 października w Zespole Szkół im. Władysława Łokietka w# Lubaszczu odbyły się uroczyste obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączone z odnowieniem szkolnego sztandaru. W wydarzeniu wzięli udział nauczyciele oraz uczniowie szkoły, a także zaproszeni goście.

Uroczystość rozpoczęli uczniowie szkoły w Lubaszczu, witając przybyłych nauczycieli na czele z dyrektorem Arkadiuszem Kamińskim, a także gości specjalnych, m.in. starostę nakielskiego Tadeusza Sobola, wicestarostę Tomasza Miłowskiego, przewodniczącą komisji edukacji, promocji i sportu Rozalię Wencel oraz dyrektora wydziału edukacji Ewę Szłapę.

Po symbolicznym wbiciu gwoździ przez głównych fundatorów sztandaru, jego poświęceniu oraz przekazaniu w ręce Arkadiusza Kamińskiego. W dalszej kolejności dyrektor przekazał sztandar pocztowi sztandarowemu. Przy okazji nadania nowego sztandaru, przedstawiciele klas pierwszych złożyli ślubowanie w obecności szanownych gości i szkolnej społeczności.

Na zakończenie, Arkadiusz Kamiński wręczył nauczycielom Nagrody Dyrektora Szkoły, które otrzymali: Agnieszka Andrzejewska, Magdalena Stałowska–Janke, Beata Stasinowska, Piotr Michalak, Maria Musiał, Aldona Musiał oraz Andrzej Cyganek.

Oceń artykuł: 7 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Budowa magazynów
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Golonka wieprzowa tylna
6,99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)