Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

25 września 2022

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w „Donaldzie”. Zabawa była wyśmienita!

fot. pow.

fot. pow.

20 września Przedszkolaki z „Donalda” w Nakle nad Notecią# obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. To niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci czekają w naszym przedszkolu przez cały rok.

W każdej sali rozbrzmiewała muzyka i wesoły gwar dzieci. Z racji tego święta na przedszkolaków czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Wśród nich znalazły się m.in. gry, śpiewy, tańce, zabawy integracyjne, zabaw z chustą animacyjną, tańce z balonami, puszczanie baniek, itp.

Radość i śmiech dzieci świadczyły o ich wyśmienitej zabawie! Życzymy wszystkim naszym wychowankom wielu radosnych chwil spędzonych w przedszkolu – niech każdy dzień będzie wspaniałą przygodą i niesie ze sobą wiele niezapomnianych doświadczeń. Niech spełniają się Wasze marzenia!

Materiał: I. Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)