Dziś mamy 28 marca 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

13 marca 2023

Ogólnopolski turniej. Jedyna porażka okazała się bardzo kosztowna

fot. NTS Trójka Nakło

fot. NTS Trójka Nakło

Kolejny dobry występ naszych najmłodszych zawodniczek NTS Trójka Nakło w kategorii dwójek siatkarskich.

Z okazji dwudziestolecia działalności klubu Koset Grudziądz wystąpiliśmy w Ogólnopolskim Turnieju pod patronatem Prezydenta Grudziądza.

W turnieju wystąpiło 30 drużyn, a nasze zawodniczki rozgrywając łącznie 9 spotkań zanotowały bilans 8 zwycięstw i 1 porażka. Ta jedyna porażka przytrafiła nam się w pierwszym spotkaniu turnieju i okazała się bardzo kosztowna.

Zajmując drugie miejsce w grupie eliminacyjnej trafiamy do gier o miejsca 7-12 a tutaj jesteśmy bezkonkurencyjni. Kończymy turniej na miejscu 7 z delikatnym poczuciem siatkarskiej goryczy.

Gratulujemy naszym dziewczętom a klubowi #Koset Grudziądz dziękujemy za zaproszenie i życzymy następnych 200 lat działalności siatkarskiej!!!!

NTS Trójka Nakło: Nadia Sierzchuła, Nina Boinska, Amelia Klesińska. 
Trener: Artur Sierzchuła.

Materiał: NTS Trójka Nakło

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)