Dziś mamy 30 czerwca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2022

Olimpiada Przedszkolaków. Najważniejsza była zabawa

fot. Monika Justynowicz

fot. Monika Justynowicz

3 czerwca br. na boisku bocznym Stadionu Miejskiego im. Klemensa Biniakowskiego w # Nakle odbyła się Olimpiada Przedszkolaków.

W zawodach wzięli udział najmłodsi uczestnicy z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego w Nakle nad Notecią, Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Nakle nad Notecią, Przedszkola nr 3 „Bajkowa łąka” przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Nakle nad Notecią, Przedszkola przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Paterku, Przedszkola nr 2 w Nakle nad Notecią, Centrum Rozwoju Dziecka „Reksio” w Nakle nad Notecią, Przedszkola nr 1 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią, Przedszkola funkcjonującego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ślesinie oraz Przedszkola „Wesoła Piątka” w Nakle nad Notecią.

Impreza rozpoczęła się ceremonią otwarcia, czyli przemarszem wszystkich zawodników wraz z opiekunami dookoła boiska. Następnie dzieci zmierzyły się z szeregiem różnorodnych konkurencji, takich jak rzut woreczkiem do celu, bieg z woreczkiem na głowie, pokonywanie toru przeszkód czy strzały na bramkę. Podczas zawodów dopisała zarówno pogoda jak i nastroje uczestników, dla których oprócz rywalizacji najważniejsza była zabawa. Dzieci niebiorące udziału w danej konkurencji gorąco dopingowały swoich kolegów.

Zwycięzcami zostali podopieczni Centrum Rozwoju Dziecka „Reksio” w Nakle nad Notecią, 2 miejsce na podium zajęło Przedszkole „Wesoła Piątka” a 3 miejsce - Przedszkole Słoneczko. Każda placówka biorąca udział w wydarzeniu otrzymała puchar, dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorami wydarzenia byli Niepubliczne Przedszkole „Wesoła Piątka” w Nakle nad Notecią, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie, Football Academy MEZAR Nakło nad Notecią oraz Nakielski Sport Sp. z o.o. w Nakle nad Notecią.

materiał: Monika Justynowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)