Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 lipca 2020

Oliwia Jechna i Jakub Kalka Mistrzami Województwa. Gratulujemy!

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

30 czerwca 2020 roku w Białych Błotach odbyły się# Mistrzostwa województwa Kujawsko – Pomorskiego Dzieci w Lekkiej Atletyce.

W Mistrzostwach udział wzięli młodzi adepci lekkiej atletyki z klubów całego województwa, w tym 18 osobowa reprezentacja Uczniowskiego Klubu Biegacza w Szubinie. Zawody można zaliczyć do udanych, zawodnicy UKB Szubin zdobyli 7 medali w tym: 2 złote, 1 srebrny oraz 4 brązowe. Wielu młodych zawodników poprawiło swoje rekordy życiowe. W zawodach udział wzięło również dwoje młodzików Natalia Staśkiewicz w biegu na 200 m z czasem 28,62 sek. oraz w biegu na dystansie 1000 m Jędrzej Kmieć z czasem 3.08,40 sek. Wyjazd na Mistrzostwa był możliwy dzięki dotacji Urzędu Miasta w Szubinie.

 Oto medaliści UKB Szubin:

 Złote

- Oliwia Jechna rocznik 2008 na dystansie 600 m z czasem 1.59,19 sek.

- Jakub Kalka rocznik 2007 na dystansie 1000 m z czasem 3.17,16 sek. 

Srebrne

- Roksana Habera rocznik 2007 w pchnięciu kulą 2 kg. 8,76 m

Brązowe

- Dominik Wiśniewski rocznik 2008 w rzucie piłeczką 36,00 m

- Maciej Sobczak rocznik 2007 na dystansie 300 m z czasem 47,96 sek.

- Zofia Kalka rocznik 2010 na dystansie 600 m z czasem 2.19,64 sek.

Sztafeta mieszana 4 X 200 m w składzie: Anna Winkowska, Jakub Kalka, Oliwia Jechna oraz Maciej Sobczak.

 

 

Materiał: Piotr Krzywdziński

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ramki urodzinowe
39,90PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)