Dziś mamy 25 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2020

Ostatni mecz rundy jesiennej. Skra Paterek pewnie ogrywa Czarnych Nakło

Po koncertowej drugiej połowie meczu, Skra Paterek wywiozła komplet punktów z #nakielskiego stadionu. Dla obu zespołów był to ostatni mecz w rundzie jesiennej piłkarskich rozgrywek B – klasy.

Spotkanie odbyło się z 30 minutowym poślizgiem, ze względu na spóźnienie dwójki arbitrów, którzy „gwizdali” w Łochowie. Pierwsza połowa była wyrównana, z lekkim wskazaniem na Skrę Paterek. Goście  stworzyli sobie lepsze okazje na bramkę, ale zarówno Krystian Raese, jak i Dawid Koliński, czy Hubert Agatowski nie byli w stanie pokonać nakielskiego bramkarza, Błażeja Klajny. Sytuacja uległa zmianie krótko po wznowieniu gry w drugiej połowie. W 49 minucie faulu we własnym polu karnym dopuścił się Michał Marach, za co sędzia podyktował rzut karny dla Skry. Do piłki podszedł Kacper Łuczak i otworzył wynik meczu. Zaledwie 180 sekund później, pomocnik Skry ponownie podszedł do rzutu karnego. Tym razem we własnym polu karnym faulował Klajna. Pomocnik Skry i tym razem się nie pomylił, celną podcinką podwyższając prowadzenie. Czarni wobec uciekającej szansy na punkty zaczęli wprowadzać na boisko nowych zawodników, ale niewiele z tego wynikało. Zupełnie inaczej sytuacja wyglądała w Skrze, bowiem wprowadzony na boisko Kacper Radziejewski w 75 minucie zdobył trzecią bramkę dla swojego zespołu, rozstrzygając właściwie losy tego pojedynku. W 90 minucie, błąd defensywy gospodarzy, która nie przypilnowała linii spalonego wykorzystał kolejny z wprowadzonych po przerwie zawodników - Patryk Gruczka, który minął bramkarza i ustalił wynik meczu.

Czarni Nakło – Skra Paterek 0:4 (0:0)

Bramki dla Skry: Kacper Łuczak 2, Kacper Radziejewski