Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

24 listopada 2021

Pandemia trwa. Zmiany w obsłudze kwarantanny w gminie Nakło

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią informuje, że od# dnia 24 listopada 2021 r. uległa zmianie obsługa gospodarstw domowych objętych kwarantanną lub izolacją domową na terenie Gminy Nakło nad Notecią.

Mieszkańcy oczekujący pomocy polegającej na dostarczeniu worków na odpady, odbioru odpadów lub zakupu artykułów pierwszej potrzeby (żywność, leki) proszone są o kontakt z: Gminnym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią pod nr telefonu 887 097 484. Strażą Miejską pod bezpłatnym numerem telefonu 986.

Jednocześnie zwracamy się z apelem do mieszkańców naszej gminy, jeżeli w Waszym otoczeniu przebywa w kwarantannie lub izolacji samotna starsza lub niepełnosprawna osoba, która potrzebuje pomocy prosimy również o kontakt.

Materiał: Krystian Płatek - Kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Przeciwpożarowej Urzędu Miasta i Gminy Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)