Dziś mamy 29 listopada 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

16 listopada 2022

Pasowanie na przedszkolaka. Na zakończenie tort i poczęstunek

fot. powierzone

fot. powierzone

Dzień 8 listopada 2022r. pozostanie na długo w pamięci 3-latków z Przedszkola Niepublicznego Donald w Nakle.# Tego właśnie dnia odbyła się ważna uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem swoich pań. W odświętnych strojach recytowały wiersze, śpiewały, ilustrowały piosenki ruchem, grały na instrumentach perkusyjnych, tańczyły zmieniając się w prawdziwych aktorów. Po części artystycznej dzieci złożyły przyrzeczenie: być dzielnym przedszkolakiem, nie płakać , nie szlochać i panie mocno kochać , dbać o porządek w sali oraz uczyć się wierszy i piosenek. Następnie pani dyrektor Grażyna Lewandowska rozpoczęła ceremonię pasowania na przedszkolaka. Każdy maluszek został pasowany przez panią dyrektor specjalnym, zaczarowanym ołówkiem i w ten sposób został włączony w poczet przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom, album Przedszkolaka, czapkę kaczorka  oraz maskotkę sówkę. Uwieńczeniem uroczystości był tort Kaczora Donalda oraz słodki poczęstunek dla dzieci i rodziców. Tradycji stało się zadość- 3-latki stały się prawdziwymi przedszkolakami.

Materiał: Alina Romańska- Nelka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)