Dziś mamy 28 listopada 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

07 października 2022

Pieniądze rozdysponowane! Mieszkańcy podzielili 36 tys. zł

fot. MM

fot. MM

We wrześniu w Karnowie odbyło się zebrania wiejskie w sprawie podziału funduszu sołeckiego na rok 2023. Na realizację jakich przedsięwzięć mieszkańcy rozdysponowali pieniądze?

Zebranie w Karnowie rozpoczęło się dokładnie o godz. 18:15 i uczestniczyło w nim zaledwie 8 mieszkańców sołectwa. Sołtys Wioletta Marchlewska zaproponowała, by rozdysponować kwotę 36 tys. 106 zł przyznaną w ramach funduszu sołeckiego na realizację zaledwie dwóch przedsięwzięć, co zostało jednogłośnie zaakceptowane przez uczestników zebrania. I tak 6 tys. 106 zł przeznaczono na pielęgnację terenów zielonych na terenie wsi, z kolei kwota 30 tys. zł pójdzie na zakup urządzeń i materiałów do odnowionej świetlicy wiejskiej. – To nie będzie koniec wydatków związanych ze świetlicą wiejską. Po jej remoncie, który mam nadzieję zakończy się najpóźniej w przyszłym roku, trzeba będzie pomyśleć o wykonaniu nowego ogrodzenia i być może instalacji monitoringu. Zastanowimy się jednak nad tym dopiero przy okazji podziału funduszu sołeckiego na 2024 rok – poinformowała sołtys Karnowa.

Oceń artykuł: 1 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Obywatel, w dniu 08-10-2022 20:53:51 napisał:

    Jednogłośnie oznacza wszyscy za niestety takiego głosowania niemożna było odnotować zatem opis zebrania i głosowań opisano błędnie tymsamym wprowadzając czytelników w bład Uczestniczka/Uczestnik zebrania

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)