Dziś mamy 29 listopada 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

07 października 2022

Pieniądze rozdysponowane! Mieszkańcy podzielili 36 tys. zł

fot. MM

fot. MM

We wrześniu w Karnowie odbyło się zebrania wiejskie w sprawie podziału funduszu sołeckiego na rok 2023. Na realizację jakich przedsięwzięć mieszkańcy rozdysponowali pieniądze?

Zebranie w Karnowie rozpoczęło się dokładnie o godz. 18:15 i uczestniczyło w nim zaledwie 8 mieszkańców sołectwa. Sołtys Wioletta Marchlewska zaproponowała, by rozdysponować kwotę 36 tys. 106 zł przyznaną w ramach funduszu sołeckiego na realizację zaledwie dwóch przedsięwzięć, co zostało jednogłośnie zaakceptowane przez uczestników zebrania. I tak 6 tys. 106 zł przeznaczono na pielęgnację terenów zielonych na terenie wsi, z kolei kwota 30 tys. zł pójdzie na zakup urządzeń i materiałów do odnowionej świetlicy wiejskiej. – To nie będzie koniec wydatków związanych ze świetlicą wiejską. Po jej remoncie, który mam nadzieję zakończy się najpóźniej w przyszłym roku, trzeba będzie pomyśleć o wykonaniu nowego ogrodzenia i być może instalacji monitoringu. Zastanowimy się jednak nad tym dopiero przy okazji podziału funduszu sołeckiego na 2024 rok – poinformowała sołtys Karnowa.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Obywatel, w dniu 08-10-2022 20:53:51 napisał:

    Jednogłośnie oznacza wszyscy za niestety takiego głosowania niemożna było odnotować zatem opis zebrania i głosowań opisano błędnie tymsamym wprowadzając czytelników w bład Uczestniczka/Uczestnik zebrania

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki urodzinowe
39,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)