Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 maja 2022

Pierwsze dni praktyk mają już za sobą. Pojechali do Portugalii

fot. pow.

fot. pow.

Rozpoczęła się piąta mobilność uczniów ze# szkół ZS im. Staszica w Nakle nad Notecią oraz CKZiU w Więcborku, kształcących się na kierunkach technik logistyk i technik organizacji turystyki w ramach programu Erasmus+, realizowanego przez Fundację Staszica. Kacper, Łukasz, Oskar, Tomek, Błażej, Hubert i Marcel w poniedziałek rozpoczęli swoje staże w firmach związanych z ich kierunkami kształcenia. Tak spędzą najbliższe trzy tygodnie w portugalskim Setubalu.

Relacje z ich pierwszych dni na praktykach już za kilka dni.

Tak natomiast spędzili pierwsze dni po pracy – w towarzystwie naszego tutora pani Malwiny z Euromind.

Materiał: Martyna Rode

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)