Dziś mamy 8 grudnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

29 września 2022

Piłkarze nie zwalniają tempa. Kolejny turniej za nimi

fot. Skra Paterek

fot. Skra Paterek

Za nami kolejny udany weekend w ramach rozgrywek "Od Pasji Do Futbolu".

Zawodnicy z klubu Skra Paterek z roczników 2012/2013 (grupa podzielona na dwa zespoły Orlik Młodszy i Orlik Starszy) nie zwalniają tempa i grają turniej, za turniejem!

W niedziele Orlicy Młodsi udali się na turniej do Bydgoszczy, w którym mieli przyjemność zagrania z zespołami Chemika Bydgoszcz, Gwiazdy Bydgoszcz, Dębu Potulice, GLKS Osielsko oraz Victoria Koronowo - ponad 100 minut bezcennego doświadczenia.

Natomiast orlik starszy rozegrał swój turniej wczoraj! Mimo deszczu i „angielskiej pogody” chłopakom towarzyszyły uśmiechy na twarzach oraz wielka chęć do gry w piłkę, która pozwoliła zdobyć piękne bramki! A łatwo nie było, bo nasi koledzy z drużyn przeciwnych (Sparta Janowiec Wielkopolski, Bzyki Żnin oraz Jeziorak Żnin) również rozgrywali świetne zawody!

Na koniec nasi najmłodsi zawodnicy - oni mieli przyjemność gry w sobotę. Postępy w grze widać ogromne, z czego jesteśmy dumni i z czego się bardzo cieszymy.
Już w kolejny weekend następne turnieje, na których nasze drużyny dadzą z siebie wszystko!

Materiał: Piotr Białka / Skra Paterek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)