Dziś mamy 2 lipca 2022, sobota, imieniny obchodzą:

09 marca 2022

Po wybuchu w domu. Straty są duże. Mieszkańcy potrzebują pomocy

fot. szczytny-cel.pl

fot. szczytny-cel.pl

W minionym tygodniu doszło do wybuchu w jednym z domów w# Sępólnie Krajeńskim. W wyniku tego zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Straty materiale są ogromne, a mieszkańcy potrzebują pomocy.

W środę, 2 marca w godzinach popołudniowych w jednym z domów w Sępólnie Krajeńskim przy ulicy Komorowskiej roszczelniła się butla propan-butan. Doszło do wybuchu. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. Zakończyło się „jedynie” na stratach materialnych, które są ogromne. Zawaliła się jedna ze ścian budynku. Odłamki gruzu uszkodziły też stojący niedaleko samochód. Mieszkańcy potrzebują pomocy. Stworzono zbiórkę pieniędzy na stronie szczytny-cel.pl. – Na szczęście nie doznaliśmy strat fizycznych, ale materialne są bardzo duże... – przekonuje Wiesława Zachwieja, organizatorka zbiórki. Akcja została stworzona kilka dni temu, a już całkiem spore grono osób ją wsparło. Wpłacono już prawie 13 tys. zł.

Osoby, które chcą wesprzeć zbiórkę na odbudowę domu, mogą wpłacać pieniądze pod adresem https://szczytny-cel.pl/z/sepolno-krajenskie

Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Budowa hal
0

Zawód położna, to dużo więcej niż troska. Opowiada laureatka konkursu

Mówi się, że położna to najpiękniejszy zawód świata. I trudno się z tym nie zgodzić#, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich położna realizuje swoje zadania. Większości społeczeństwa zawód ten kojarzy się z przyjmowaniem porodów i opieką nad noworodkami. Natomiast zakres zadań, jakie położna może realizować i kompetencji, które posiada jest zdecydowanie szerszy. O zawodzie położnej, o tym, co zrobić, żeby nią zostać i o możliwościach jakie daje praca położnej pisze Małgorzata Drężek Skrzeszewska – laureatka 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)