Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2022

Podpisali umowę użyczenia. Przekazanie sprzętu Straży Rybackiej

fot. Starostwo Powiatowe

fot. Starostwo Powiatowe

Dnia 28.11.2022 roku została podpisana umowa użyczenia pomiędzy Okręgiem Polskiego Związku Wędkarskiego w Bydgoszczy, a Powiatem Nakielskim.# Odbioru sprzętu dokonali przedstawiciele Zarządu Związku reprezentowanego przez Prezesa Leszka Orzechowskiego oraz Wiceprezesa Przemysława Stranza. Przedstawicielami Powiatu Nakielskiego byli Starosta Nakielski Tadeusz Sobol oraz Wicestarosta Tomasz Miłowski.

Zarząd Województwa przyznał pomoc finansową w wysokości 14 682,00 zł. Zadanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, w ramach EFMR w kwocie 12 479,70 zł pozostała część kwoty to środki z budżetu państwa.

Sprzęt, który został odebrany to:

1 silnik elektryczny
9 kompletów odzieży ochronnej
1 akumulator
1 prostownik
1 łódka
9 latarek
3 pary woderów

Wartość przekazanego sprzętu to 18 531,94 zł.

Materiał: Magdalena Stepka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)