Dziś mamy 14 sierpnia 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

26 listopada 2021

Pogrzeb z policyjną asystą honorową. Ostatnie pożegnanie asp. szt. Janusza Płowasia

fot. MM

fot. MM

26 listopada na mroteckim cmentarzu odbył się pogrzeb# zmarłego w wieku 51 lat asp. szt. Janusza Płowasia – zastępcy naczelnika wydziału prewencji i ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nakle. Zmarłemu w jego ostatniej drodze towarzyszyły tłumy osób.

Po nabożeństwie w intencji zmarłego śp. Janusza Płowasia, które odbyło się w mroteckiej parafii pw. św. Mikołaja, pogrążona w żałobie rodzina, przyjaciele, znajomi oraz licznie przybyli funkcjonariusze z KPP w Nakle oraz KWP w Bydgoszczy udali się na cmentarz, gdzie odbyła się ceremonia pogrzebowa z udziałem policyjnej asysty honorowej.


Rodzinie zmarłego asp. szt. Janusza Płowasia składamy najszczersze wyrazu współczucia

Oceń artykuł: 58 13

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (13) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (6)

  Nakielanin, w dniu 26-11-2021 14:55:45 napisał:

  • 13 (17)

  Przyjaciel , w dniu 26-11-2021 16:21:49 napisał:

  Wspaniały człowiek niech spoczywa w spokoju

  odpowiedz

  • -4 (16)

  Poco, w dniu 26-11-2021 16:29:18 napisał:

  Po co udostępniacie komentarze pod takimi artykułami???

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Pablo, w dniu 26-11-2021 17:18:39 napisał:

  Wyrazy współczucia dla Rodziny i jego przyjaciół z pracy. Prawdą jest że każdy kto osobiście go poznał choć raz od razu odnosił wrażenie to dobry człowiek, pozytywny i uczynny. Niech spoczywa w pokoju.

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Kolega z pracy , w dniu 26-11-2021 17:49:38 napisał:

  Wspaniały człowiek i kolega. Będzie nam go brakowa)o

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Ona, w dniu 26-11-2021 17:51:37 napisał:

  Wspaniały człowiek Śpi w spokoju wieczny odpoczynek racz mu dać panie

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Niebieska brać, w dniu 26-11-2021 18:26:24 napisał:

  Spoczywaj kolego w spokoju. Do zobaczenia

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Grazyna, w dniu 26-11-2021 23:14:19 napisał:

  Wspanialy człowiek zawsze uśmiechnięty wzorowy obywatel.Panie Januszu tak się nie odchodzi za wcześnie. Ogromne wyrazy współczucia składam żonie i synowi Spoczywaj w pokoju

  odpowiedz

  • 1 (1)

  jacek , w dniu 27-11-2021 07:28:14 napisał:

  pracowałem kiedyś w jednym z dużych nakielskich zakładów , zmarł nasz kolega tokarz, wspaniały człowiek ...i nie pisaliście o nim słowa . dlaczego? czy był mniej wspaniały od policjanta, urżednika, strażaka , lekarza , nauczyciela? czy ból jego rodziny był inny niż ból pana Edka?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Sasiadka, w dniu 27-11-2021 15:01:59 napisał:

  Bo tak jest zawsze dobry człowiek odchodzi za szybko za wcześnie nie wtedy kiedy powinien

  odpowiedz

  • 0 (0)

  niki, w dniu 27-11-2021 19:35:10 napisał:

  Wspaniałe pożegnanie! Brawo Policja!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Citizen, w dniu 28-11-2021 09:43:01 napisał:

  Dobry Człowiek. Spoczywaj w pokoju.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Koleżanka, w dniu 01-12-2021 23:47:02 napisał:

  Żegnaj Janusz-rodzinie i bliskim wyrazy wspólczucia.W pamięci pozostaniesz zawsze wspaniałym człowiekiem-Spoczywaj w spokoju.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)