Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

16 października 2021

Pokazy Sig Sauer i Zawody Strzeleckie w Kowalewku. Już 16 października

fot. pow.

fot. pow.

Zapraszamy strzelców oraz wszystkich sympatyków# strzelectwa do wzięcia udziału w Pokazach Sig Sauer oraz otwartych dynamicznych zawodach strzeleckich, które odbędą się w sobotę 16 października o godzinie 11 na strzelnicy w Kowalewku. .

Pokaz współczesnej broni palnej organizowanej przez www.szuster.com.pl to doskonała okazja by zapoznać się z wieloma konstrukcjami broni tak renomowanej marki jaką jest niewątpliwie Sig Sauer.

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z całą gamą pistoletów oraz karabinów tej marki w tym modeli wyjątkowych i unikalnych. Również w tym dniu będzie możliwość przetestowania – postrzelania, z udostępnionych w pokazach jednostek broni.
Dodatkowo każdy zainteresowany może zaspokoić swoją ciekawość na temat aktualnego stanu prawnego posiadania broni palnej w Polsce i porozmawiać z pasjonatami strzelectwa sportowego, łowiectwa oraz kolekcjonerstwa broni palnej.
Rozegrane zostaną również zawody strzeleckie w konkurencjach Pistolet (blaszanka) oraz karabin i pistolet dynamiczny.

Możliwość zaliczenia osobo-startów do utrzymania licencji zawodniczej - Zawody zgłoszone do kalendarza PZSS.

Na zawodników czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez www.wojski.com.pl dla wszystkich konkurencji.

1 miejsce – bon na zakupy w wysokości 300 zł
2 miejsce – bon na zakupy w wysokości 200 zł
3 miejsce – bon na zakupy w wysokości 100zł

Start zawodów 16.10.2021 Godzina 11:00.
Trening strzelecki przed zawodami i zapoznanie z torem od godziny 10:00.
Organizator zapewnia dla osób nieposiadających broni - broń i amunicję, oraz dostęp do biesiadnika, sprzętu do pieczenia kiełbasek, słodki poczęstunek, ognisko oraz dobrą zabawę.

Dla uczestników wydarzenia organizatorzy www.szuster.com.pl www.wojski.com.pl oraz www.jrs-kowalewko.pl przygotowali całą gamę gadżetów związanych z tematyką broni i strzelectwa.

Zapraszamy również na zawody strzeleckie 3bój "Wszystko albo nic" 9.10.2021r.
Jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę sportową w Kowalewku gm. Kcynia.
Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu
- sobota od godziny 10:00 oraz w inne dni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398

Organizujemy równie szkolenia do egzaminu na patent strzelecki do własnego pozwolenia na broń. Zrobisz u Nas również prowadzącego strzelanie.

Materiał: www.jrs-kowalewko.pl

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Cytryna
3,99PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Pozytywne strony pandemii? Zaległości finansowe młodych znacznie mniejsze

Koronawirus, lockdowny i zdalna nauka podleczyły# finanse 18-24 latków. Jak wynika z danych Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK, w czasie pandemii to właśnie zaległości młodych ubyło w największym stopniu na tle wszystkich grup wiekowych. Spadły o niemal 200 mln zł do 1 mld zł. Liczba niesolidnych dłużników zmniejszyła się o ponad 26 tys. osób. Pytanie, co dalej, czy uda się utrzymać ten trend biorąc pod uwagę, że życie wraca do względnej normy, a studia nie będą tak jak wcześniej niemal w pełni zdalne?

(czytaj więcej)