Dziś mamy 25 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

11 października 2015
Klasa orlików

Pokonali niepokonanych

Znakomity, emocjonujący mecz obejrzeli kibice zgromadzeni w sobotnie przedpołudnie na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nakle. Niepokonany lider bydgoskiej grupy 5. klasy Orlika zespół Skry Paterek podejmował lokalnego rywala, drużynę Dębu Potulice.

Pierwsza połowa to przewaga Skry, która zdobyła 2 bramki. Zawodnicy Dębu przeprowadzili kilka groźnych akcji. Najpierw strzał Igora Jeziorskiego trafił w poprzeczkę bramki Skry, potem Dawid Bembnista był faulowany w polu karnym jednak sędzia nakazał grać dalej.

Druga połowa była bardziej wyrównana. Coraz lepsza gra zawodników Dębu przyniosła efekty. Błąd bramkarza Skry wykorzystał Dawid Bembnista i było już tylko 2:1. Mimo że zawodnicy z Paterka zdobyli gola na 3:1 to ostatnie słowo należało jednak do zawodników Krzysztofa Ksobiaka. Najpierw ponownie gola strzelił Dawid Bembnista. Po chwili był już remis po pięknym strzale Oskara Drożniaka w lewy róg bramki. Kropkę nad i postawił Igor Jeziorski  strzelając, jak się później okazało, zwycięskiego gola.

Zespół Dębu, szczególnie w drugiej połowie, pokazał niesamowity charakter i wolę walki. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na wielkie słowa uznania. Gratulacje należą się także zawodnikom Skry za stworzenie niesamowicie emocjonującego widowiska.

Skra Paterek - Dąb Potulice 3:4 (2:0)

materiał: Dąb Potulice

Oceń artykuł: 35 16