Dziś mamy 28 marca 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

08 lutego 2023

Policja poszukuje złodzieja. Mężczyzna ukradł alkohol w markecie

Policjanci z komisariatu w Kcyni zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach.# Wszyscy, którzy rozpoznają sprawcę kradzieży alkoholu bądź posiadają o nim jakiekolwiek informacje proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Funkcjonariusze z kcyńskiego komisariatu prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży alkoholu, do jakiej doszło 25 października 2022 r. o godz. 22.00 w markecie w miejscowości Dziewierzewo.

Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Kcyni.

Informacje można przekazać również telefonicznie pod numerami telefonów 47 75 24 120, a także całodobowo pod numerem 47 75 24 200 powołując się na znak sprawy RSOW-11/23 i L.dz.-101/23.

Gwarantujemy anonimowość.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)