Dziś mamy 29 listopada 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

17 listopada 2022

Pomoc dla dzieci ze szpitala. Akcja Szkolnego Koła Wolontariatu

fot. powierzone

fot. powierzone

Wolontariusze Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu zareagowali na prośbę dyrektor szkoły# w szpitalu Antoniego Jurasza w Bydgoszczy.

Nowy rok szkolny to nowe wyzwania. Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę artykułów szkolnych, spożywczych i higienicznych dla dzieci z Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii oraz ich rodziców.

Akcja trwała do 10 listopada br. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły chętnie pomogli.

Dary przekazaliśmy p. Annie Knasińskiej. Dziękujemy za dobroć, za każdą pomoc jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Materiał: Agnieszka Andrzejewska / Zespół Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)