Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

21 listopada 2022

Poszukiwani już nie cieszą się wolnością. Trafili do więziennej celi

fot. archiwum

fot. archiwum

Tylko w miniony weekend nakielscy patrolowcy zatrzymali #dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj najbliższe miesiące spędzą w więziennej celi.

Policjanci powiatu nakielskiego systematycznie realizują polecenia sądów dotyczące zatrzymań osób, ukrywających się przed organami ścigania. Tylko w miniony weekend, w Nakle, patrolowcy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy winni przebywać w zakładzie karnym.

Pierwszy z nich, 29-latek, został zatrzymany w sobotę (19.11), po południu, w ustalonym lokalu na terenie miasta. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pół roku pozbawienia wolności za znieważenie funkcjonariusza.

Kolejny, 26-latek, przez długi czas przebywał poza granicami kraju, a kiedy wrócił, mundurowi szybko namierzyli jego miejsce pobytu. Poszukiwany został zatrzymany wczoraj (20.11), w mieszkaniu na terenie Nakła. Zgodnie z postanowieniem sądu, winien on przebywać w zakładzie karnym za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, jakie ma na sumieniu.
Policjanci doprowadzili zatrzymanych do policyjnego aresztu, skąd obaj trafili do więziennej celi.

Materiał: kom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    123, w dniu 23-11-2022 16:46:12 napisał:

    Konioły dwóch ?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)