Dziś mamy 22 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 lutego 2024

Poszukiwani świadkowie zdarzeń. Doszło do uszkodzenia kilku aut

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Świadków poniżej opisanych zdarzeń #prosimy o kontakt.

Świadków prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz - Fordon osobisty przy ulicy Wyzwolenia 122 lub telefoniczny pod numerami: (47) 751 58 15 lub całodobowo (47) 751 58 59  w sprawie zdarzenia, które miało miejsce:

- W dniu 30 stycznia 2024 r. o godz. 11:30 w Bydgoszczy, na ul. Romanowskiej 2 (parking Centrum Onkologii), gdzie kierujący pojazdem Opel uszkodził zaparkowany pojazd marki Mercedes, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Numer sprawy L.dz. IV E-553/24;

Świadków prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz - Śródmieście osobisty przy ulicy Poniatowskiego 5 lub telefoniczny pod numerami: (47) 751-11-41 lub całodobowo pod numerem (47) 751 11 50  w sprawie zdarzenia, które miało miejsce:

- W dniu 9 lutego 2024, około godz. 18:35 w Bydgoszczy, na ul. Jagiellońskiej przed skrzyżowaniem z ul. Trasa Uniwersytecka, gdzie doszło do uszkodzenia trzech samochodów: Kia, Volkswagen oraz Peugeot. Uczestnicy zdarzenia najechali na kamienie oraz elementy ochrony zabezpieczające roboty drogowe, przy studzience kanalizacyjnej na ulicy Jagiellońskiej. Do przesunięcia zabezpieczeń w postaci stojaków, tablic ostrzegawczych oraz rozrzucenia kamieni doszło w wyniku najechania przez nieustalony pojazd, którego kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia. Numer sprawy L.dz. I Ew-1709/24;

- W dniu 14 lutego 2024 r. około godz. 12:00 w Bydgoszczy, na skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Modrzewiowej (droga dojazdowa do Zawiszy), gdzie kierujący nieustalonym pojazdem typu bus, koloru żółtego, prawdopodobnie o początkowych numerach rejestracyjnych CNA nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w pojazd marki Volkswagen, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Numer sprawy L.dz. IV Ew-1726/24;

- W dniu 25 stycznia 2024 r. między godziną 10:00 a 15:00 w Bydgoszczy, na ulicy Libelta 4, gdzie kierujący nieustalonym pojazdem uszkodził unieruchomiony pojazd marki Peugeot, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Numer sprawy L.dz. IV Ew-1298/24;

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

 

Oceń artykuł: 7 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa hal
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Kwiecień plecień. Poranne opady śniegu zaskoczyły mieszkańców

W kcyńskiej gminie dziś rano #padał śnieg z deszczem i to dość intensywnie. Za oknem przez kilkanaście minut panowała iście zimowa aura.

(czytaj więcej)
0

Zmień swoje dotychczasowe nawyki. Serce kocha sport

Systematyczna aktywność fizyczna jest podstawą# zdrowego stylu życia. Małymi krokami spróbuj zmienić swoje dotychczasowe nawyki.

(czytaj więcej)