Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2023

Poszukiwania nastolatka. Szczęśliwy finał akcji (aktualizacja)

fot. archiwum

fot. archiwum

W poniedziałek, 4 grudnia w godzinach wieczornych strażacy i policjanci wspólnie prowadzili# poszukiwania osoby zaginionej na terenie gminy Kcynia.

Straż pożarna została zangażowana do poszukiwań nastolatka około godz. 17.00. W działaniach brały udział policyjne patrole oraz strażacy z pięciu jednostek: OSP Kcynia, OSP Łankowice, OSP Dobieszewo, OSP Żurawia i OSP Chwaliszewo.

Na szczęście akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem. Po godz. 20.00 siedemnastolatek został odnaleziony.

Ustalenia policji:

- Zgłoszenie o tym, ze zaginał 17-letni mieszkaniec gminy Kcynia dyżurny policji odebrał wczoraj o godz. 17.00. Z informacji przekazanych przez rodzinę, wynikało ze chłopak może targnąć się na swoje życie. Patrole pełniące służbę w dyspozycji dyżurnego, zostały poinformowane o okolicznościach zaginięcia 17-latka - poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. - Po 3 godzinach od rozpoczęcia poszukiwań patrol z komisariatu w Kcyni, zauważył na jednej z ulic miasta mężczyznę odpowiadającego podanemu przez rodzinę rysopisowi - dodała. 17-latek został zatrzymany a następnie przekazany załodze karetki pogotowia ratunkowego i przewieziony do szpitala celem hospitalizacji.

Oceń artykuł: 33 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • -5 (13)

  janek, w dniu 05-12-2023 06:22:13 napisał:

  tytuł wprowadza czytelnika w błąd, strażacy się nie zaangażowali tylko zostali zaangażowani !

  odpowiedz

  • -13 (19)

  psy, w dniu 05-12-2023 07:41:57 napisał:

  czy będzie 100 tyś za znalezienie ? Czy tylko jak o marne psy chodzi to się staracie ?

  odpowiedz

  • -24 (26)

  hubert budda, w dniu 05-12-2023 10:34:33 napisał:

  jakbym go spotkal to bym go nozem do masla zadzgal

  odpowiedz

  • 21 (23)

  Zenon, w dniu 05-12-2023 10:37:49 napisał:

  zastanawia mnie dlaczego w tych komentarzach tyle jadu. Czy @Admin tego portalu nie powinien prowadzić jakiejś moderacji? Toć powyższy komentarz autora o nicku "hubert budda" ewidentnie przedstawia mowę nienawiści i zachęca do czynów karalnych...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Konstrukcje stalowe
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Budowa magazynów
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)