Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

27 sierpnia 2022

Powiatowo-Gminne dożynki. Już jutro w Sucharach rolnicy podziękują za plony

Powiatowo-gminne Dożynki już # 28 sierpnia we wsi Suchary!

Tego dnia na boisku w Sucharach odbędzie się msza święta dziękczynna, a także konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy. Oprócz tradycyjnych elementów obchodów nie zabraknie części kulturalno-muzycznej. W jej trakcie zaprezentuje się Zespół Pieśni i Tańca Krajna. Covery znanych utworów artystów polskich i zagranicznych zaśpiewa Wiktoria Vollmuller. Skoro mowa o zagranicznych artystach - na dożynkowej scenie zaprezentuje się zespół Kašubovci.

Wielomilionowymi odsłonami utworów może pochwalić zespół Defis, który tego dnia również wystąpi na Dożynkach. Polska grupa disco polo to autorzy takich piosenek jak m.in.: "Niespotykany kolor oczu", "Gorące serce", "Róże",  "Argentyna", czy "Piękny sen". Ostatnio zespół współpracuje z Miłym Panem, a owoce tej współpracy w postaci wspólnych utworów królują na listach przebojów muzyki disco. Będzie je można usłyszeć podczas wydarzenia. Na zakończenie czekać będzie zabawa taneczna z zespołem Mario Band.

Oprócz tego na boisku w Sucharach znajdziecie stoiska KGW, gastronomię oraz plac zabaw dla najmłodszych. Na grochówkę wszystkich przybyłych zaprasza SGB Bank Spółdzielczy w Nakle nad Notecią.

Starostami tegorocznych Dożynek są Małgorzata Ciaciuch z Trzeciewnicy oraz Mateusz Plener z Suchar.

Na wydarzenie współorganizowane przez Nakielski Ośrodek Kultury zapraszają: Starosta nakielski, Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz Sołtys wsi Suchary.

materiał: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią


Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -6 (14)

  Paweł , w dniu 12-08-2022 16:08:36 napisał:

  A co z dojazdem na dożynki może warto pomyśleć o zapewnieniu ludziom transportu ponieważ nie każdy ma samochód oczywiście autobusy do Suchar nie jeżdżą żeby się dostać

  odpowiedz

  • 3 (9)

  Podatnik , w dniu 12-08-2022 16:56:55 napisał:

  Najważniejsze że scudo i ta nowa toyota władze dowiezie i odwiezie

  odpowiedz

  • -2 (2)

  koni, w dniu 13-08-2022 08:10:27 napisał:

  a będzie ruda z odr?

  odpowiedz

  • 0 (4)

  Konserwatysta, w dniu 13-08-2022 21:26:43 napisał:

  O której godzinie będzie defis ogółem?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (5)

  Nakielanka, w dniu 16-08-2022 09:49:17 napisał:

  Powinna byc jakas rozpiska o ktorej godzinie mniej wiecej co bedzie wczoraj tez prawie na koniec wystepu Eleni przyjechali starsi ludzie z daleka

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Wielbiciel , w dniu 29-08-2022 09:19:19 napisał:

  Pozdrawiam przepiękna kobitę z dożynek z suchar zielona podkuszulka długie włosy brunetka Wracała pieszo chyba z koleżanką Śliczna jesteś odezwij się

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ramki urodzinowe
39,90PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)