Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2023

Pożar domu jednorodzinnego. Na miejscu pięć zastępów straży pożarnej

fot. MM

fot. MM

W czwartek, 7 grudnia około godz. 20.30 doszło do pożaru #domu jednorodzinnego na osiedlu Wodociągowe Wzgórze w Nakle. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejsce udało się pięć zastępów straży pożarnej: trzy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle oraz OSP Nakło i OSP Cukrownia Nakło. Niezbędna okazała się także pomoc Pogotowia Energetycznego.

Pożar był ukryty, żeby go zlokalizować strażacy musieli wykonać otwór w dachu budynku. Akcja gaśnicza została zakończona przed godziną 23.00. Częściowemu spaleniu uległ stropodach budynku. Straty wynoszą około 20 tysięcy złotych.

- Spaleniu uległo wyposażenie jednego z mieszkań w budynku. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia ustalają nakielscy policjanci - poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

Oceń artykuł: 53 22

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • -16 (46)

  Osp, w dniu 07-12-2023 22:44:14 napisał:

  Osp nakło kiedy się ogarniecie i przestaniecie udawać najlepszych?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (3)
  • -1 (3)

  Glab, w dniu 08-12-2023 11:13:42 napisał:

  Pitollo z Sadek najlepszy Strazak Sam

  odpowiedz

  • 4 (10)

  STRAŻAK , w dniu 08-12-2023 18:09:33 napisał:

  Do Osp o co tobie chodzi że osp nakło ma przestać udawać najlepszych jak coś Ci się nie podoba to proponuję do nich się zapisać i brać udział w kilkadziesiąt razy dziennie w działaniach gdyby nie osp nakło to byśmy mogli splonąc i zginąć pozdrawiam serdecznie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zadaj pytanie
20PLN
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)