Dziś mamy 25 października 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2020

Pożegnanie zerówki. Skończył się czas wspólnych zabaw i nauki

„Przedszkola czas już minął jest tak jakoś smutno, a nasza Pani w kącie łka bo rozstać nam się trudno”# – tymi słowami sześciolatki z Donalda pożegnały się ze swoimi Paniami.

Był to czas niezwykły i nie zapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców jak i Pań nauczycielek. Skończył się bowiem 5-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, ale także czas nauki.

Dzieci z maluchów zagubionych i nieśmiałych stały się samodzielnymi i odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski i nadszedł czas na przyjęcie nowych obowiązków.

Były podziękowania oraz życzenia, nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, że coś musi się skończyć, aby coś mogło się zacząć i aby móc wejść w kolejny nowy etap życia. Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas pomoc i wsparcie, dzieciom życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.

Materiał: mgr Katarzyna Geppert


Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Ani w marcu, ani w październiku. Tegoroczna Otyliada odwołana

Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA w tym roku został odwołany.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)