Dziś mamy 28 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

20 kwietnia 2024

Prelekcja z okazji "Tygodnia dla serca". Spotkanie w DPS

fot. DPS w Nakle

fot. DPS w Nakle

W czwartek 18 kwietnia br. przy kawie i słodkim# poczęstunku w naszym Domu odbyła się prelekcja zorganizowana przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Nakle nad Notecią z okazji "Tygodnia dla serca".

Powyższa akcja miała na celu zwrócenie uwagi na problem chorób układu sercowo-naczyniowego. Uczestnicy spotkania po zakończeniu prelekcji mogli skorzystać z pomiaru ciśnienia tętniczego i sprawdzić poziom cukru we krwi a także zmierzyli swoją wydolność płuc.

Na powyższą prelekcję przybyli również zaproszeni Goście z Dziennego Domu Pobytu "Senior+" w Nakle nad Notecią.

Serdecznie dziękujemy za przybycie zaproszonym Gościom a Paniom z PSSE za wyczerpujące informacje podczas powyższej prelekcji.

Materiał: Magda Pasieka / Dom Pomocy Społecznej w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 14 15

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dzień Samorządu Terytorialnego. Specjalna uchwała

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów #samorządowych z 1990 r., obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. O ustanowieniu tego święta zdecydował 29 czerwca 2000 r. Sejm w specjalnej uchwale na 10-lecie odrodzenia polskiego samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Policjanci uratowali myszołowa. Ptak został potrącony przez auto

Policjanci z wydziału ruchu drogowego #bydgoskiej komendy miejskiej uratowali myszołowa, który oszołomiony, prawdopodobnie po wcześniejszym potrąceniu przez auto, leżał na jezdni i ewidentnie potrzebował pomocy. Gdyby nie reakcja patrolu ptak zginąłby pod kołami nadjeżdżających samochodów.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)