Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Projekt „Krzywoustego” nagrodzony. Inspirujący okres nauki zdalnej

fot. pow.

fot. pow.

Realizowany w Krzywoustym w roku szkolnym 2020/2021 projekt# eTwinning (IWB – Innovation without Boundaries) został odznaczony Krajową Odznaką Jakości. KOJ jest wyróżnieniem tych nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom.

Nagrodzone projekty musiały charakteryzować się innowacyjnością i kreatywnością. Ponadto zwracano uwagę na integrację projektów z programem nauczania oraz ich interdyscyplinarny charakter. Nade wszystko jednak oceniano współpracę szkół partnerskich oraz wykorzystanie technologii, która wzbogacała działania projektowe. Wszystkie te kryteria spełnił nasz projekt.

Dzięki programowi eTwinning trudny czas edukacji zdalnej stał się dla uczestników projektu okresem inspirującej pracy w międzynarodowym zespole. Jednocześnie była to również ekscytująca podróż edukacyjna wraz z partnerami z Turcji, Litwy, Włoch, Łotwy i Rumunii, którzy również otrzymali KOJ przyznane w swoich państwach.

Dziękuję wszystkim uczestniczącym w projekcie uczniom za zaangażowanie i wytrwałość w realizacji zaplanowanych działań mimo nauki "na odległość". Przed nami nowe wyzwania i projekty, które będziemy realizować w tym roku szkolnym!

Materiał: Ewa Zdrojewska-Baliniak - I LO w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 19 4
Pliki do pobrania
Quality Label.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)